Black 3Plus

Black 3Plus

Black 3Plus -  полир за гуми


• Парфимиран, анти-пукнатината лак.
• Заштитува и ја враќа бојата на секаков вид на гума.
• Не е мрсен и не е леплив.
• Идеален исто така и за завршување на гумени браници
• Се користи од страна на детајлери на автомобили.

Пакување 500 мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5063
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Black 3Plus
  • Достапност: На залиха
  • 299 MKD
  • Без данок: 253 MKD