CarLux

CarLux

CarLux - заштитен восок со супер-сјај

Carlux е восок со природен огледало-ефект восок,  создаден за да се задоволат најстрогите барања.  Carlux е мешавина на избрани восоци со можност за лесно и брзо полирање како и висока восочна заштита на автомобилската каросеријата.

Силоксан формулација врз основа создава непобедлив сјај кој трае без да остават кругови. Carlux е слободен од абразиви и е совршен за употреба на сите видови на боја.

Carlux лесно се применува на различни делови и создава неминовна "свила" ефект на површината.


Пакување: 250мл.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 9549
  • Производител: MA-FRA
  • Код: CarLux
  • Достапност: На залиха
  • 450 MKD
  • Без данок: 381 MKD