Car Wash & Wax

Car Wash & Wax

CAR WASH SHAMPOO & Wax (Восок)


• Миење и полирање во едно
• Содржи високо-квалитетни растителни восоци.
• Одржување на оригиналните бои со текот на времето.
• Концентрирана формула: еден пакет е доволно за 30 миења.
• Создава "свила" ефект на каросерија. 


Пакување 1000 мл.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6286
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Car Wash & Wax
  • Достапност: На залиха
  • 330 MKD
  • Без данок: 280 MKD