Catenoil

Catenoil

Catenoil (подмачкувач)


Совршено подмачкува и штити! секој вид на синџир, запчаник кој треба да работИ на висока температура.
Идеален за подмачкување на лежишта, суспензии и други делови што брзо се движат механички.
Високо водоотпорен,  заштитува од атмосферски и хемиски агенси, притоа спречува создавањето на 'рѓа. 

Пакување: 500 мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3494
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Catenoil
  • Достапност: На залиха
  • 540 MKD
  • Без данок: 458 MKD