Comfort Car Wash Pad

Comfort Car Wash Pad

Comfort Car Wash Pad


Овој пад - сунгер за миење на возила се разликува од останатите според материјалот, издржливоста и начинот за користење од двете страни со два вида на различни материјали.

Пакување: 1 сунгер


 

  

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2907
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Comfort Car Wash Pad
  • Достапност: На залиха
  • 450 MKD
  • Без данок: 381 MKD