Q²M Cure

New Q²M Cure

Q²M Cure 


Q²M Cure е врвен производ за одржување на каварцната керамика, дизајниран да се аплицира на сува и мокра површина. Овој производ се користи после аплицирање на керамика или како додатна заштита на лакот, со еден слој ќе нанесете високо количество на SIO2 полимер, енормно ќе се зголеми сјајот и хидрофобноста на површината, како и анти-статичкото дејство.

Q²M Cure, се користи и како заштита за да не се оформи water spot после самото аплицирање на керамичка заштита, со трајност до 60 дена. Аплицирање се прави во сосема мала количина, се прска на ладна површина, не изложена на сонце!

Пакување 250 мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 504
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Cure
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD

Тагови: Q²M Cure