Derma 100ml

Derma 100ml

Derma - Revitalizing leather cleaner 100ml.


 Derma е концетриран чистач со балансирана формула која има способност да исчисти и ревитализира кожен ентериер. Овој производ се користи неразреден или разреден според потребата и нечистотијата која се третира. Благодарение на специјалната формула овој производ не ја суши кожата при негова употреба, притоа оставајќи пријатен свеж мирис.


Пакување: 100 мл.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 1565
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Derma 100ml
  • Достапност: На залиха
  • 320 MKD
  • Без данок: 271 MKD