DeterJet

DeterJet

DeterJet 


Брзо и ефикасно чисти дискови ,кочница и механичарски единици, без оштетување. DETERJET има силно дејство и високо квалитетна формула која продира длабоко, притоа овозможува брзо отстранување на сите видови на нечистотија од површината, масти масло и течноста за сопирачките.
DETERJET е идеален за чистење во индустријата на машини и синџири.

Пакување: 500ml.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5328
  • Производител: MA-FRA
  • Код: DeterJet
  • Достапност: На залиха
  • 250 MKD
  • Без данок: 212 MKD