Diamant Plast Four

Diamant Plast Four


DIAMANT PLAST FOUR  - полимер за пластика (со Карнауба восок)

Дијамант ПЛАСТ создава извонреден "свила" ефект на ентериерот, пластика и кожа , долготрајна заштита против прав (антистатик) 
ПРИДОБИВКИ
Штити и ги негува материјалите благодарение на полимерниот ефектот врз пластиката, во комбинација со негувачки ефект на Карнауба восок. Не ја променува бојата кај пластичните делови и не ја остава мрсна . УВА заштита од сонце , има изворедно пријатна миризба.


     Пакување: 1000мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 11646
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Diamant Plast Four
  • Достапност: На залиха
  • 490 MKD
  • Без данок: 415 MKD