Fall Out Remover

Fall Out Remover

FALL OUT Remover 

Овој производ се одликува од останатите производи за чистење фелни, по својата голема моќ и ефектот на боја кога хемиски е во допир со нечистотија! Се користи истотака и за деконтаминација на фелни, како и на лак. Овој производ не е на кисела база!

УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА : Испрскај рамномерно на растојание од 20 см. Остави 1-2 мин делува, додека не се промени бојата на течноста. Исплакни со висок притисок

ПАКУВАЊЕ - 500 мл.


                                                                 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5731
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Fall Out Remover
  • Достапност: На залиха
  • 399 MKD
  • Без данок: 338 MKD