Faspoiler

Faspoiler

FASPOILER - полимер за пластика

ОБНОВУВА И ГИ ЗАШТИТУВА АВТОМОБИЛСКИТЕ ПЛАСТИЧНИ БРАНИЦИ И РЕТРОВИЗОРИ, КАКО СИТЕ ДРУГИ ПЛАСТИЧНИ И ГУМЕНИ ДЕЛОВИ

Високата содржина на полимер -базирани супстанции и хранливи материи кој е направен од природно богати супстанции кои даваат висок сјај и заштита на сите видови на браници, спојлери и сите видови на влошени и обелени пластични и гумени површини за само неколку минути. Благодарение на неговиот квалитет, FASPOILER претставува сјајна наметка, кој се задржува цврсто и долго на третираниот дел,  заштитува од сончевите зраци, атмосферски и хемиски агенси. Производот не е мрсен, и не содржи хлорирани растворувачи или бои. Овој производ се користи за сјај врз пластиките во моторот на авотомобилите.

УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА: измијте ја и избришете ја површината пред да се третира. Производот е во концентрирана форма. За најдобри резултати, испрскај го FASPOILER рамномерно на површината  и остави нека се исуши. Третираниот дел да не се пипа додека производот сосема не се исуши.


Пакување 300 мл.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 8822
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Faspoiler
  • Достапност: На залиха
  • 350 MKD
  • Без данок: 297 MKD