Grill Brill

Grill Brill

GRILL Brill е специјално формулиран за отстранување на тврдокорните изгорени остатоците од храна и маснотии од рерни, грејни плочи,тави, плочи ,скари ...

Со својата брза акција концентрираниот гел ги раствора дури и најтврдокорните нечистотии и тоа експресно.

Начин на употреба: При примената на  GRILL Brill на површината што се чисти го оставиме да постои  неколку секунди и потоа ја бришеме нечистотијата  со мокар сунѓер.
Да се избегне контакт со алуминиум и алуминиумски легури .

Пакување 5 kg.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2231
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Grill Brill
  • Достапност: На залиха