HCC 1100 (250ml)

HCC 1100 (250ml)

Heavy Cut Compound 1100

HCC 1100 е оптимизирана паста за репарирање на лакот во прв чекор, отстранува брусни траги P1500, специјално дизајнирана за работа со волнен пад 

Пакување 250мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3419
  • Производител: MENZERNA
  • Код: HCC1100
  • Достапност: На залиха
  • 699 MKD
  • Без данок: 592 MKD