Headlight Restorer

Headlight Restorer

Headlight Restorer by Ma-Fra


Реставрација на фарови! Овој пакет е наменет за крајниот купувач на принципот "направи сам"
 Пакетот содржи:
- Полир паста за фарови
- Силант (заштита) за фарови
- Сунгер за полирање
- 7 абразивни (водени) хартии со 3 различни градации за отстранување оксидација
- Упатсво за работа


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5529
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Headlight Restorer
  • Достапност: На залиха
  • 850 MKD
  • Без данок: 720 MKD