Hybrid Cut Pad

Hybrid Cut Pad

Hybrid Fiber-Cut Pad 145мм


145mm - Полиш сунгер за прва фаза на полирање со екстремна моќ на сечење!

Овој пад е обложен со слој на микро влакна


                        

          Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4503
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Hybrid Cut Pad
  • Достапност: На залиха
  • 900 MKD
  • Без данок: 763 MKD