Inox Shine

Inox Shine

INOX SHINE - Средство за чистење, полирање и заштита на метални, иноксни површини ,  pH < 2

INOX SHINE е средство за чистење, полирање и заштита на сите метални површини , како што се надворешните површини на машини за миење садови , маси, капи од аспиратори, фрижидери, чешми ,метални работни маси и печки. Производот обезбедува сјај и хигиена на третираните површини ,ги отстранува сите траги од варовник лесно без да остават траги .

INOX SHINE  не бара испирање и остава пријатен и долготраен мирис на лимон.
УПАТСТВА ЗА УПОТРЕБА : разредете го производот со вода во сооднос од 1/2 до 1/5 со вода .Се нанесува во вид на спреј на површината , па се брише со чиста, сува ткаенина , најверојатно од микрофибер. Ние Ви препорачуваме да не се користи со производи од хартија.

Професионална употреба.

Пакување 5 kg.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2207
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Inox Shine
  • Достапност: На залиха