Q²M Interior Detailer

New 2-3 Days Q²M Interior Detailer

Q²M Interior Detailer 


Q²M Interior Detailer е високо хигиенски производ кои ги отстранува сите органски контаминации од површината во внатрешноста на вашиот автомобил. Може да се користи на било кој материјал во внатрешноста, оставајќи природен мат ефект.
Чистотата во внатрешноста е основен фактор во денешнината!

Пакување 500 мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 1752
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Interior Detailer
  • Достапност: 2-3 Days
  • 690 MKD
  • Без данок: 585 MKD