Interior Pack

Interior Pack

Interior Pack


- Diamant Plast  PRO 750ml (средство за пластики и кожа)
- Pulimax 500ml (средство за детално чистење на пластики и ткаенина)
- OdorBack 150ml (средство за клима - Антибактериски санитајзер за автомобилски климатизери)
- 1 Shine (крпа за интериор)

Редовна цена на пекетот - 1490 ден
Цена на пакетот - 1350 ден

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5211
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Interior Pack
  • Достапност: На залиха
  • 1,350 MKD
  • Без данок: 1,144 MKD