Labo Package 500ml

Labo Package 500ml

Labo Package 500ml 


- Revita WASH & COAT Shampoo 500ml  (нано шампон со керамичка заштита)
- Perfecta QUICK DETAILER 500ml  (детално чисти и заштитува)
- Neve PREWASH FOAM 1000 ml -1KG (неутрална активна пена)
- Double Face (крпа со две различни страни на микрофибер)

Редовна цена на пекетот - 2890 ден
ЦЕНА НА ПАКЕТОТ - 2490 ден

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 353
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Labo Package500
  • Достапност: На залиха
  • 2,490 MKD
  • Без данок: 2,110 MKD