Last Touch 4500

Last Touch  4500

LAST TOUCH - Карнауба течен восок 4500 мм

 -Верзија 2.0 од 10.2022 година!


Безбеден и брз начин, 
 супер-брз течен восок,  брзо и лесно гарантира исклучителна свилена облога на вашето возило , длабоко и долготрајно чистење и сјај, дури и кога врне.

Оваа иновативност со високи перформанси е формула без силик и  богата со благороден карнауба восок, значително зголемување на сјајот на каросерија  , ​​спречување нечистотијата од депонирање повторно гарантирајќи долготрајна заштита и оставајќи на површината неверојатно свилен на допир.

Развиена од страна на Ma- FRA истражувачките лаборатории , Last Touch може да се користи насекаде , вклучувајќи стакла и пластика, без да остават флеки! едноставно испрскај го производот и со помош на микро -фибер крпа над неа се третираат целиот автомобил во само неколку минути , без разлика дали е влажен или сув. Со овој производ, вашиот автомобил ќе блесне за само неколку минути , гарантирајќи огледало ефект , без флеки !

УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА : Испрскај рамномерно во мали дози на растојание од 20 см , без користење премногу. Рашири го со помош на микро -фибер крпа ,а потоа со сува крпа да се пребрише


ПАКУВАЊЕ - 4 500мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6118
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Last Touch 4500
  • Достапност: На залиха
  • 2,190 MKD
  • Без данок: 1,856 MKD