Leather Care 3in1

Leather Care 3in1

Leather Care Trattamento 3in1 Pelle - Средство за чистење кожа 3 во 1

Мешавина на детергенти 3 во 1 , Алое Вера, базирана масла и природни восоци, со кои се гарантира длабоко чистење на површината, зачувување и заживување на кожени седишта и деталите во вашиот автомобил , додека во исто време ослободува пријатен мирис на бадем .

Пакување 500мл.


                                                    


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 11142
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Leather Care 3in1
  • Достапност: На залиха
  • 450 MKD
  • Без данок: 381 MKD