Lubrimax

Lubrimax

Lubrimax


 Лубрикант со силна пенетрација, го штити синџирите, лизгачките водилки, запчаниците, анодите,  лагерите и сите машински делови...
LUBRIMAX e отпорен на вода, хемиски агенси, висока или ниска температури и бигор или сол транспарентна, не се лепи нечистотија.


Пакување: 500ml.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2263
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Lubrimax
  • Достапност: На залиха
  • 539 MKD
  • Без данок: 457 MKD