M7 PLUS

M7 PLUS

M7 PLUSСУПЕР спреј за подмачкување ,  мултифункционален

Подмачкува, отклучува, ,  штити, водоотпорен, чисти, обновува....
Се користи кај автомобили и велосипеди, мотори, индустрија, градинарство....

Супер спреј кој ефикасно си ги врши своите седум основни функции:

 • -       Совршено подмачкување на било каков вид на материјали
 • -       Заштита на материјалите
 • -       Подмачкување на замрзнати или блокирани механизми
 • -       Овозможува брзо и сигурно прочистување на материјалите ( отстранување на масноти, лепак, дамки од катран итн.) на не-порозивни               материјали
 • -       Лесно продира низ порите на металите и ја отстранува корозијата
 • -       Нуди заштита од оксидирање или било каков вид на корозија
 • -       Водоотпорен


Упатсво за употреба:  Напрскајте од спрејот на местата на кои сакате да работите, оставете го средството неколку секунди на местото каде го имате нанесено со цел целосно да продира на материјалот .

Пакување:  500 мл.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

 • Прегледи: 2487
 • Производител: MA-FRA
 • Код: M7 PLUS
 • Достапност: На залиха
 • 390 MKD
 • Без данок: 331 MKD