Mafrapav Daily

Mafrapav Daily

MAFRAPAV DAILY - Средство за чистење на подови , рН 9,5

MAFRAPAV DAILY, благодарение на неговата посебна формула за секојдневно чистење на подови, канцеларии, ресторани, барови и јавни површини.

Чисти и полира без оштетување на филмот на површината; она што е поволно при негова употреба е неговото освежувачко својство кое остава пријатен свеж мирис.

Упатство за употреба: се разредува од 1% до 3% производ во вода во зависност од степенот на извалканост на подот; за површини со плочки кои се многу валкани се користи производот како концентрат нанесен на сунѓер или крпа.

Професионална употреба.

Пакување 5 kg


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5277
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Mafrapav Daily
  • Достапност: На залиха