Microwool Polish Pad

New Microwool Polish Pad

Microwool Polish Pad 150мм


150mm Полиш сунгер за прва фаза на полирање со екстремна моќ на сечење!

Овој пад е обложен со слој на микро волна          Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 906
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Microwool Polish Pad
  • Достапност: На залиха
  • 850 MKD
  • Без данок: 720 MKD