Nerissimo

Nerissimo

Nerissimo - чисти , полира и обновува, заштита од напукнување на гумата

Nerissimo e природен полир за гума со следните карактеристики:

• Висока покриеност  

• Чисти, заштитува и ja оживува оригиналната боја на гумата.

• Oбезбедува не-леплива површина.

• Ја заштитува гумата од атмосферски агенси и формирање на пукнатини.

• еколошката формулација е без фосфати и е единствен производ од еден вид.

УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА: да се добие влажен изглед на гумата, се нанесува производ неразреден со сунѓер, додека за средно влажен ефект, се разредува производот до 50% со вода. 


Пакување 1000 мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4583
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Nerissimo
  • Достапност: На залиха
  • 399 MKD
  • Без данок: 338 MKD