Not Ice

Not Ice

NOT Ice - одмзнувач за вашиот автомобил

Not Ice е формулиран во МА-FRA истражувачките лаборатории за топење на мраз во екстремни услови, избегнување на замачкивање на стаклата со смрзната вода и заштита кај сите  гумени делови од мраз. Not Ice е исто така корисен за брзо одмрзнување на бравите кај автомобилите и спречување на формирање мраз на прозорците. Тој, исто така чисти ги бришачите за полесно да си ја вршат својата работа во зимски услови, подобрување на видливоста во сите услови на возење!

УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА:  испрскај го производот на замрзнатото стакло или било кој дел од автомобилот. Почекајте неколку секунди и пушти ги бришачите во функција.


Пакување 500 мл.


                                                               


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2071
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Not Ice
  • Достапност: На залиха
  • 219 MKD
  • Без данок: 186 MKD