Omnia 2.0

Omnia 2.0

Omnia 2.0 


Omnia е совршен производ за целосно внатрешно и детално чистење на ентериер во возилото! Овој производ темелно ќе исчисти и дезинфицира ентериерот, притоа ќе ги отстрани непријаните миризби од материјалот што се третира.
После употребата на пластика или кожа дава ув заштита сто придонесува до бледење на материјалот.
Не содржи алхохол!

Пакување : 500 мл      

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4350
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Omnia
  • Достапност: На залиха
  • 600 MKD
  • Без данок: 508 MKD