Orbital Wool Pad

Orbital Wool Pad

Orbital Wool Pad 140mm  ( 5,5' )


Волна наменета за Орбитална машина со максимален степен на полирање. Овој пад се користи со абразивна паста, каде степенот на сечење е доведен до максимум.

Изработена од 100% мерино волна, додадена на мека подлошка за подобар агол за полирање.         

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2178
  • Производител: MENZERNA
  • Код: Orbital Wool Pad
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD