Perfecta Sio2

New Perfecta Sio2

Perfecta SIO2 - Ceramic Quick Detailer 

Нова верзија на Perfecta so Sio2 керамичка заштита!

Perfecta Sio2 е високо квалитетен производ кој се користи во детаилингот, авто пералните и секаде каде е потребно висока заштита, длабок сјај и чиста површина.  Овој производ покрај високата заштита има голема моќ на чистење што е примарна карактеристика за брз детајлер спреј. 
Perfecta Sio2 совршено ги чисти сите нечистотии на автомобилот, како исушени капки вода, птичји измет, инсекти... а притоа површината ја остава со висок степен на заштита до 45 дена. 

Погоден е да се користи на секој надворешен дел од автомобилот: пластика, алуминиум, стакло... делува изворедно после миење на автомобилот. Може да се користи на сува или мокра површина. 

Пакување: 500 мл. 
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 599
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: PerfectaSio2
  • Достапност: На залиха
  • 790 MKD
  • Без данок: 669 MKD