Polishing Cloth

Polishing Cloth

Polishing Cloth 60 x 40  - Ultra Microfiber Polish & Compound Remover


Polishing Cloth - Полиш крпа со димензии 60 x 40 см е наменета за отстранување на полир паста или компаунд после полирање.
Оваа крпа е прецизно ласерски исечена на рабовите за безбедно отстранување на полир паста.  Може да се користи истотака за пребришивање на силант или нано заштита каде е потребна максимална нежност.

Големина: 60 x 40 см 


                                

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 9460
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Polishing Cloth
  • Достапност: На залиха
  • 300 MKD
  • Без данок: 254 MKD