Power Wheel

Power Wheel

Power Wheel - средство за детално чистење на фелни (бандажи)

Power Wheel (new formula) достапна од мај/2014 е моќен алкален детергент за детално чистење фелни, се раствора брзо и ги отстранува нечистотиите од металните и алуминиумски фелни-бандажи, како и пластични раткапни. Овој производ е внимателен на сите споредни делови околу фелните.

Мулти-наменски производ,  идеален за тунели, портали или рачно миење.

Се раствара во сооднос со вода од 1:1 ( за деталинг) до 1:10 за рачно миење, тунели или портали.

Пакување 25кг.

Контактирај за цена!


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 7094
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Power Wheel
  • Достапност: На залиха