P-Ray

P-Ray

P-Ray (Iron Remover)

П-Реј е средство наменето за хемиска деконтаминација.
Темелно чистење и деконтаминација на каросеријата и алуминиумски фелни никогаш не било толку едноставно и брзо, благодарение
на балансиранот производ П-Рај со pH вредност (5.5).

Препораки за користење:  Спреј П-Реј на студената површина. Почекајте 5-10 минути и исплакнете со вода. Доколку е потребно може да се направи раствор до 1:2 во сооднос со вода

Пакување:  500мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 28854
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: P-Ray
  • Достапност: На залиха
  • 690 MKD
  • Без данок: 585 MKD