Primus

Primus

Primus 

Primus е моќен алкален производ (без сода) кој дава богата пена кога се користи со Foam Lance , Пеномат или Nubela Foam Pump!

Овој производ има обезбедено сертифицирање на највисоко ниво преку Германскиот VDA, кој дава максимална сигурност кај сите деликатни делови на возилата и моторциклите. Primus дозволува да се користи на и на специфични спортски возила. 

Може да се користи на површини предходно третирани со восок, sealant или ceramic coating!


Пакување 1000мл.                 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3490
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Primus
  • Достапност: На залиха
  • 749 MKD
  • Без данок: 635 MKD