Q²M Quick Detailer 1000

New Q²M  Quick Detailer 1000

Q²M  Quick Detailer  1000


Q²M  Quick Detailer, производ кој се одликува по својата супериорност, ефикасност , брзо ги чисти сите површни прљавштини од секој надворешен дел на возилото и дава голема заштита во крајната фаза. Овој производ се препорачива да се користи после секое перење на автомобилот или како превентива.

Пакување 1000 мл.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 53
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Quick Detailer 1000
  • Достапност: На залиха
  • 1,190 MKD
  • Без данок: 1,008 MKD