Ma-Fra STC Coating

Ma-Fra STC Coating

Ma-Fra STC Coating 

- 70%  SI205  +  30%  Ti02 - 

Само за Професионална употреба.


• Издржливост до 24 / 36 месеци

• Лесно се нанесува,  дури и при високи температури
• Брз катализатор
• Голема отпорност на хемикалии
• Голема отпорност од триење
• Силен отпор на екстремни температури: 280 ° C
• Висок сјаен ефект
• Висок хидрофобен Ефект
• Лесно одржување

Пакување: 50ml.

  

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 9459
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Ma-Fra STC Coating
  • Достапност: На залиха
  • 5,790 MKD
  • Без данок: 4,907 MKD