Q²M Silk Mitt

Q²M Silk Mitt

Q²M Silk Mitt 


Q²M Silk Mitt, е посебна ракавица која е специјално дизајнирана за лесно сушење на површината. Покрај големата моќ на апсорбирање вода се одликува со максимална мекост за да спречи било какво гребење на лакот. 

Со Q²M Silk Mitt лесно и безбедно ке се избришат сите скриени и тешко достапни делови на возилото.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3352
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Silk Mitt
  • Достапност: На залиха
  • 690 MKD
  • Без данок: 585 MKD