Q²M Smoothie

Q²M Smoothie

Q²M Smoothie


Q²M Smoothie е основна алатка за професионално и детално миење на надворешниот дел од возилото! Се разликува од останатите производи по своите долги и меки флакна изработени од високо квалитетен материјал. Оваа ракавица е издржлива до 200 миење.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 1395
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Smoothie
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD