Sviting

Sviting

SVITING   - Брз спреј - одвијач

Висока пенетрација, ослободување од 'рѓа

Поради својата длабока акција, SVITING RAPID брзо се раствора и длабоко продира во сите тешко достапни метални делови. Тој е одличен лубрикант и одвијач! SVITING RAPID е основа за одвртување (delock) на завртки, навртки, брави, шарки и цевки, без оштетување на гума или офарбани делови.

Упатство за употреба: Испрскајте на деловите и оставете го неколку секунди додека продира. Спрејот не содржи штетни горива за озонот.
Производи кои се користат кај специјализирани работилници.

Пакување: 500 мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2254
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Sviting
  • Достапност: На залиха
  • 299 MKD
  • Без данок: 253 MKD