Q²M Wash pad

New Q²M Wash pad

Q²M Wash Pad


Q²M Wash Pаd е основна алатка за професионално и детално миење на надворешниот дел од возилото! Со две различни страни , подолго влакно / кратко влакно . Оваа ракавица е издржлива до 250 миење.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 74
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Wash Pad
  • Достапност: На залиха
  • 990 MKD
  • Без данок: 839 MKD