Wash Self

Wash Self

Wash Self - активна пена со полиш ефект


WASH Self  е концентриран професионален детергент ,  со високо брилијантен сјај- ефект во крајната фаза. Покрај главната формула на активната пена, тој е со висок степен на обезмастување !  Погоден за автомобили и мотоцикли.. Неговата иновативна формула генерира исклучително густа пена која се придржува совршено на било која површина, кој ја спроведува својата акција со максимална безбедност, со што се намалува потребата за ракавици или сунѓер на минимум.

WASH Self врши  тројно дејство врз третираната површина: ја елиминира нечистотија , обезмастува и полира, благодарение на својата специјална анти-дамка акција за време на сушењето.  WASH Self не ги оштетува деловите како пластика, алуминиум, легури, јаглеродни влакна или кевлар,  ги почитува хромираните профили и не остава видливи дамки на стакло. Овој  производ е замена и доплнување на Jedy Self,  кој се белижи како последно достигнување на Ma-Fra од 2014 год.!


Пакување: 5000 мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 16202
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Wash Self
  • Достапност: На залиха
  • 1,290 MKD
  • Без данок: 1,093 MKD