Q²M Wheel Brush Large

Q²M Wheel Brush Large

Q²M Wheel Brush Large


Wheel Brush Large е изузетно мека и сигурна четка за чистење фелни, без притоа да ја оштети површината! Оваа четка е совршена за ентузијасти и професионалци во детаилингот. Совршената изработка со граничник на рачката е изработена од исти природни влакна како Smoothy ракавицата за детално перење на лакот.


                                                    


                                        

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 1757
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Wheel Brush Large
  • Достапност: На залиха
  • 1,390 MKD
  • Без данок: 1,178 MKD