Xtra Brilliance

2-3 Days Xtra Brilliance

Xtra Brilliance е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. 


Оваа високо квалитетна и нежна микро-фибер крпа не се разресува и е високо-отпорна на абење.
Се користи за различен тип апликации или одстранување на производи.
Со високи оценки од страна на врвните детаилинг професионалци!


Пакетот содржи 6 крпи со големина 60X40cm. 


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4729
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Xtra Brilliance
  • Достапност: 2-3 Days
  • 790 MKD
  • Без данок: 669 MKD