Xtra Brilliance крпа 60x40

Xtra Brilliance крпа 60x40

Xtra Brilliance е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. 


Оваа високо квалитетна и нежна микро-фибер крпа не се разресува и е високо-отпорна на абење.
Се користи за различен тип апликации или одстранување на производи.

Со високи оценки од страна на врвните детаилинг професионалци!Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5731
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Xtra Brilliance крпа 60x40
  • Достапност: На залиха
  • 159 MKD
  • Без данок: 135 MKD