Nebula Pump 2lit

Nebula Pump 2lit

Nebula Pump  - 2 литарска пумпа

Совршена алатка за мешање и ненасување на хемикалии (погодна за алкални хемикалии), со висока издржливост!Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 10088
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Nebula Pump
  • Достапност: На залиха
  • 1,090 MKD
  • Без данок: 924 MKD