Детаилинг

Прикажи:
Подреди според:

2in1 Power Protect

2in1 Power Protect PPUltra (Sealant) -  Финиш + Заштита без силикон2in1 PP Ultra е сосема ..

750 MKD Со данок: 636 MKD

3in1 (Cut,Gloss&Wax)

3 in 1 (Cut,Gloss&Wax)Menzerna 3 во 1 е производ- новитет кој со строги правила, како и сите п..

2,290 MKD Со данок: 1,941 MKD

CarLux

CarLux - заштитен восок со супер-сјајCarlux е восок со природен огледало-ефект восок,  создаден..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Charme Detergent 5kg

Charme Detergent се користи како прв чекор во процесот на чистење на кожата, базиран на растител..

2,090 MKD Со данок: 1,771 MKD

Clay Bar (глина)

Clay Bar 200 гр.(глина)Подготовка на каросериска површини е важна фаза пред полирање . Редовната у..

1,199 MKD Со данок: 1,016 MKD

Clay Bar Package

Clay Bar 200 гр. + Fast Cleaner 500 мл.Подготовка на каросериска површини е важна фаза пред полира..

1,399 MKD Со данок: 1,186 MKD

Control Cleaner

Control Cleaner (inspection spray)    Menzerna control cleaner е хемиско средство за чисте..

790 MKD Со данок: 669 MKD

Deca Flash

Deca Flash - отстранување на катран, лепилоDeca Flash  е исклучително лесен за употреба кој г..

350 MKD Со данок: 297 MKD

Deca Flash 5kg

Deca Flash 5kg  -  отстранување на катран, лепило, асфалт, битуменDeca Flash  е иск..

2,099 MKD Со данок: 1,779 MKD

Deytona pro line

DAYTONA - Шампон со восок DAYTONA,  е во основа неутрален шампон со способности за темел..

1,300 MKD Со данок: 1,102 MKD

Easytech Polisher

Easytech Dual Action Polisher by Ma-FraDual Action машина за полирање од MafraОбезбедува екстремно н..

15,899 MKD Со данок: 13,474 MKD

Eskimo Wool Pad

Eskimo Wool Pad (Pink)Ескимо јагешка волна е наменета за прва фаза полирање (cuting stage) за орбита..

999 MKD Со данок: 847 MKD

Fall Out Remover

FALL OUT Remover Овој производ се одликува од останатите производи за чистење фелни, по својата..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Faspoiler

FASPOILER - полимер за пластикаОБНОВУВА И ГИ ЗАШТИТУВА АВТОМОБИЛСКИТЕ ПЛАСТИЧНИ БРАНИЦИ И РЕТРОВИЗОР..

350 MKD Со данок: 297 MKD

Fast & Black

Fast & Black - полир за гумиFast & Black  произлегува како директно барање од на..

350 MKD Со данок: 297 MKD

Fast & Black 2G

Fast&Black 2G - полир за гумиFast & Black  произлегува како директно барање од н..

2,490 MKD Со данок: 2,110 MKD

Fast Cleaner - Detaling

Fast Cleaner - Detaling - Задржите го вашето возило секогаш чисто и сјајно! Fast Cleaner може..

350 MKD Со данок: 297 MKD

Fast Cleaner 5kg

Fast Cleaner - Detaling - Задржите го вашето возило секогаш чисто и сјајно! Fast Cleaner може..

1,790 MKD Со данок: 1,517 MKD

Final Finish FF3000

Final Finish FF3000 (PO85U)Final Finish 3000 е стандард во индустријата на професионалните авто-лаке..

2,190 MKD Со данок: 1,856 MKD

Flash Bright Kit

FLASH BRIGHT KIT - Полир за алуминиум, хром и челик FLASH BRIGHT е полир крема, специјално ди..

490 MKD Со данок: 415 MKD

Glass Cleaner

Glass Cleaner - чистач за прозори и огледала • Иновативна формула без амонијак, со природени Te..

250 MKD Со данок: 212 MKD

Gold Eskimo Wool Pad

Gold Eskimo Wool Pad Ескимо јагешка волна е наменета за прва фаза полирање (cuting stage) за ор..

1,190 MKD Со данок: 1,008 MKD

Hard Pad P150H

Hard Pad P150H - тврд сунѓер 150150мм (бел)тврд сунгер гарантира финиш со брилајтен висок сја..

690 MKD Со данок: 585 MKD

HCC 1000 (250ml)

Heavy Cut Compound 1000Cut: 9 , Gloss: 3Пакување: 250 ml...

699 MKD Со данок: 592 MKD

HCC 400 (250ml)

Heavy Cut Compound 400    ( Fast Gloss FG400)  250ml.Heavy Cut Compound 4..

799 MKD Со данок: 677 MKD

Headlight Restorer

Headlight Restorer by Ma-FraРеставрација на фарови! Овој пакет е наменет за крајниот купувач&nb..

850 MKD Со данок: 720 MKD

Heavy Cut Compound 1000

Heavy Cut Compound 1000Cut: 9 , Gloss: 3Пакување: 1 литар ( 1,5 kg )..

1,890 MKD Со данок: 1,602 MKD

Heavy Cut Compound 400

Heavy Cut Compound 400    ( Fast Gloss FG400)Heavy Cut Compound 400 предходно како Fast ..

2,290 MKD Со данок: 1,941 MKD

Heavy Work Microfiber

Heavy Work Microfiber е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. Ов..

890 MKD Со данок: 754 MKD

Heavy Work крпа 60x40

Heavy Work Microfiber е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. Ов..

199 MKD Со данок: 169 MKD

HP 12

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!Повеќенаменски , универзален , сестран ... ..

350 MKD Со данок: 297 MKD

HP 12

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!Повеќенаменски , универзален , сестран ... ..

149 MKD Со данок: 126 MKD

HP12 5Kg

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!Повеќенаменски , универзален , сестран ...&..

1,799 MKD Со данок: 1,525 MKD

Idrostop

Idrostop - fabric coating IDROSTOP , производ за хидроизолација и регенерација . Нејзинита фо..

699 MKD Со данок: 592 MKD

Lamb wool pad L150

Lamb wool pad L150 -  Волна Изработен од јагнешка волна, овој сунгер е дизајниран д..

790 MKD Со данок: 669 MKD

Last Touch

LAST TOUCH - Карнауба течен восокБезбеден и брз начин,  супер-брз течен восок,  брз..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Last Touch 4500

LAST TOUCH - Карнауба течен восок 4500 мм -Верзија 2.0 од 10.2022 година!Безбеден и брз начин,&..

2,190 MKD Со данок: 1,856 MKD

Leather Care 3in1

Leather Care Trattamento 3in1 Pelle - Средство за чистење кожа 3 во 1Мешавина на детергенти 3 во 1..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Liquid Carnauba Protection

Liquid Carnauba ProtectionПриродниот течен карнауба восок се издвојува од другите з..

850 MKD Со данок: 720 MKD

Ma-Fra STC Coating

Ma-Fra STC Coating - 70%  SI205  +  30%  Ti02 - Само за Професионална ..

5,790 MKD Со данок: 4,907 MKD

Medium Pad P150M

Medium Pad P150M - Среден сунѓер150мм (жолт) среден сунгер, се користи за отстранување н..

690 MKD Со данок: 585 MKD

Medium Polish 2500

Medium Polish Cut,  MPC 2500 (PO203)Menzerna Medium Polish Cut, MPC 2500 е соединение кое има в..

2,090 MKD Со данок: 1,771 MKD

Menz Combo

Menzerna Combo- HCC 1000 ( 1 литар )- MPC 2500 ( 1 литар )- FF 3000 ( 1 литар )  ..

5,290 MKD Со данок: 4,483 MKD

Metal Car

Metal Car  - УЛТРА БРЗ ВОСОКИНСТАНТ БЛЕСОК – ВИСОКА ЗАШТИТА – ОГЛЕДАЛО ЕФЕКТМЕТАЛ автомо..

369 MKD Со данок: 313 MKD

Metal polish cream

Metal polish cream - полир за метал/пластикаПолир паста за метал и пластика без абразиви!Оваа пинк..

690 MKD Со данок: 585 MKD

Metal polish cream 1kg

Metal polish cream - полир за метал/пластикаПолир паста за метал и пластика без абразиви!Оваа пинк..

2,190 MKD Со данок: 1,856 MKD

Microsuede 15x11

Microsuede 15x11Микрофибер карпа 15x11 за нанесување керамичка заштита..

69 MKD Со данок: 58 MKD

Microsuede 40x40

Microsuede 40x40Микрофибер крпа 40x40 наменета за бришење на керамичка заштита..

250 MKD Со данок: 212 MKD

MPC 2500 (250ml)

Medium Polish Cut 2500 (PO203) - 250ml.Menzerna Power Finish 2500 е соединение кое има високо ниво н..

750 MKD Со данок: 636 MKD

Panno 3 SHINE

Panno 3 SHINE - комплет од 3 високо квалитетни микро-фибер крпи.Тоа е изборот на професионалци, си..

350 MKD Со данок: 297 MKD

Panno Extra Dry

Panno Extra Dry   Екстра- суво од Mafra , до последната капка ! Екстра голема 43x32ЕКСТРА ..

289 MKD Со данок: 245 MKD

Plastic Care 3in1 2-3 Days

Plastic Care 3in1

Plastic Care 3in1 - третман за пластика со пчелин восокПрозивод наменет за пластични делови на автом..

380 MKD Со данок: 322 MKD

Polish Express

Ма-Fra Polish Express PolishExpress е револуционерен полиш од МА-FRA, врз основа на нанотехноло..

2,950 MKD Со данок: 2,500 MKD

Polish Express ® Kit

Polish Express ® KIT - нано-полиш шампон со додаток сунгерPolishExpress е револуционерен полиш ..

550 MKD Со данок: 466 MKD

Power Lock PL

Menzerna Power Lock PLPower Lock бележи значителен успех во САД со својот препознатлив длабок сјај ..

890 MKD Со данок: 754 MKD

Power Wheel

Power Wheel - средство за детално чистење на фелни (бандажи)Power Wheel (new formula) достапна од ..

Premium Heavy Cut

Premium Heavy Cut Foam Pad 180 mmНаменет за Heavy Cut производите:  SHCC 300 , HCC 400 , HCC 10..

1,090 MKD Со данок: 924 MKD

Premium Heavy Cut 150 mm

Premium Heavy Cut Foam Pad 150 mm Наменет за Heavy Cut производите:  SHCC 300 , HCC 400 , ..

890 MKD Со данок: 754 MKD

Premium Medium Cut

Premium Medium Cut Foam Pad 180 mmНаменет за Medium Cut Polish производите: MPC 2200,  MPC 2500..

1,090 MKD Со данок: 924 MKD

Premium Medium Cut 150 mm

Premium Medium Cut Foam Pad 150 mmНаменет за Medium Cut Polish производите: MPC 2200,  MPC 2500..

890 MKD Со данок: 754 MKD

Premium Medium Cut 95

Premium Medium Cut Foam Pad 95 mmНаменет за Medium Cut Polish производите: MPC 2200,  MPC 2500 ..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Premium Soft Cut

Premium Soft Cut Foam Cut 180mmНаменет за Finish Cut производите: FF3000 , SF3500 , SFP 38..

1,090 MKD Со данок: 924 MKD

Premium Soft Cut 150mm

Premium Soft Cut Foam Cut 150 mmНаменет за Finish Cut производите: FF3000 , SF3500 , SFP 3..

890 MKD Со данок: 754 MKD

Premium Wax 150mm

Premium Wax Foam Cut 150 mmНаменет за Protection производите: Power Lock, Power Protect Ultra (PP Ul..

890 MKD Со данок: 754 MKD

Pulimax

PULIMAX - мулти-наменски производ, лидер за хемиско и детално чистење Супер-концентриран во м..

390 MKD Со данок: 331 MKD

Pulimoquettes Oxygen

Pulimoquettes Oxygen - со активен кислород и микро капсулиPulimoquettes Oxygen е новото МА- FRA ср..

1,590 MKD Со данок: 1,347 MKD

Resin OFF

Resin OFF  - Моќна алатка против смолаСмолата е еден од најупорните непријатели за вашиот авт..

380 MKD Со данок: 322 MKD

Rimuovi Graffi Special Kit

Rimuovi Graffi Special Kit - отстранувач на гребатиниБлагодарение на нејзината концентрирана ..

349 MKD Со данок: 296 MKD

Shampoo POWER

Shampoo POWER  -  моќен шампон за секаква нечистотија!• Ултра концентриран (обезмасту..

329 MKD Со данок: 279 MKD

SHCC 300 (250ml)

Super Heavy Cut Compound 300Menzerna SHCC300  е последната технологија од menzerna, соединени..

850 MKD Со данок: 720 MKD

Soft Pad P150S

Soft Pad P150S - Мек сунѓер за полирање150мм (црн) мек сунгер е совршен за отстранување на..

690 MKD Со данок: 585 MKD

SPF 3800 (250ml)

Super Finish Plus 3800   Menzerna Super Finish Plus 3800, порано позната како микро полиш ..

790 MKD Со данок: 669 MKD

Split

Split -  примарно средство за нега на вашето возило! СПЛИТ е едноставен производ ко..

299 MKD Со данок: 253 MKD

Split 5

Split 5 -  примарно средство за нега на вашето возило!СПЛИТ е едноставен производ кој ги..

989 MKD Со данок: 838 MKD