Fast & Black

Fast & Black

Fast & Black - полир за гуми

Fast & Black  произлегува како директно барање од најголемиoт производител на гуми во Италија , Pirelli, поточно за нивните гуми " P Zero Карактеристиките барани од страна на инженери од Pirelli,  се засноваа особено на брзината на користење и издржливиот ефект на гумата.

Fast & Black е анти-статички спреј, удобен и брз , не е мрсен, не е леплив. Може да издржи до три миења. 

Трае долго време,  дава врвна заштита и ја зачувува оригиналната боја на гумата од пукање, атмосферски и хемиски агенси . Fast & Black исто така навојѓа широка примена во автомобилските салони, изложбените сали и саеми за автомобили. Овој производ нема  да ги извалка вашите раце!

 Пакување: 500 мл.                                                 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 9007
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Fast & Black
  • Достапност: На залиха
  • 350 MKD
  • Без данок: 297 MKD