Last Touch

Last Touch

LAST TOUCH - Карнауба течен восок

Безбеден и брз начин,  супер-брз течен восок,  брзо и лесно гарантира исклучителна свилена облога на вашето возило , длабоко и долготрајно чистење и сјај, дури и кога врне.

Оваа иновативност со високи перформанси е формула без силикон и е богата со благороден карнауба восок, значително зголемување на сјајот на каросерија  , ​​спречување нечистотијата од депонирање повторно гарантирајќи долготрајна заштита и оставајќи на површината неверојатно свилен на допир.

Развиена од страна на Ma- FRA истражувачките лаборатории , Last Touch може да се користи насекаде , вклучувајќи стакла и пластика, без да остават флеки! едноставно испрскај го производот и со помош на микро -фибер крпа  се третираат целиот автомобил во само неколку минути , без разлика дали е влажен или сув. Со овој производ, вашиот автомобил ќе блесне за само неколку минути , гарантирајќи огледало ефект , без флеки !

УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА : Испрскај рамномерно во мали дози на растојание од 20 см. Рашири го со помош на микро -фибер крпа ,а потоа со сува крпа да се пребрише.

ПАКУВАЊЕ - 500мл.                                                                       


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 12701
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Last Touch
  • Достапност: На залиха
  • 450 MKD
  • Без данок: 381 MKD