Power Lock PL

Power Lock PL

Menzerna Power Lock PL

Power Lock бележи значителен успех во САД со својот препознатлив длабок сјај ефект и висока заштита. Главната тајна состојка на овој силант се полимерите кои цврсто се поврзани заедно да формираат една невидлива бариера против сите видови на загадувачи и притоа ослободувајки висок сјај на површината.

Овој производ се издвојува од своите ривали на пазарот во Америка и Европа по две значителни особини,  брзина и ефикасност.
Употребата на PL кај нов или обновен лак
, како и во OEM индустријата придонесе до карактеризирање на овој прозивод на самиот врв во ривалство со врвни карнауба восоци.

Пакување:  250мл.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6405
  • Код: Power Lock PL
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD