Q²M Soft Wipe

Q²M Soft Wipe

Q²M Soft Wipe 40x60


Q²M Soft Wipe е изработена од максимално мек материјал со ласерски сечени рабови, наменет за максимум незност во крајната фаза од полирање или за нанесување и бришење на Q² Can Coat или Q²M Cure. 

Овој материјал нуди високи перформанси во крајната фаза во детаилингот!


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 1178
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Soft Wipe
  • Достапност: На залиха
  • 390 MKD
  • Без данок: 331 MKD